At least according to this stature by the river front

Isold Heemstra novým generálním ředitelem ING Bank v ČR

23. 9. 2016, 9.27 - rubrika Manažerská mobilita

Novým generálním ředitelem ING Bank ČR se stal počátkem září 2016 Isold Heemstra, který přešel z německé ING-DiBa a v nové pozici bude zodpovědný za řízení a rozvoj retailového i korporátního bankovnictví.

Isold Heemstra zahájil svou kariéru v ING v roce 2002 jako projektový manažer v rámci globálního manažerského programu. V následujících letech působil na různých mezinárodních pozicích zaměřených především na strategické změny a obchod v Kanadě a v Holandsku. V roce 2008 byl jmenován do pozice provozního ředitele ING Pojišťovny v Malajsii, kde byl zároveň členem výboru zodpovědného za zavádění strategických projektů v rámci regionu Asia-Pacific. Od roku 2011 byla jeho kariéra spojena s německou ING-DiBa, kde nejprve působil na pozici ředitele marketingu a strategií, později pak jako ředitel hypotečních úvěrů. Od roku 2012 je členem senior management teamu.

Isold Heemstra nahradí v čele české pobočky ING Bank Jaroslava Vitteka, který se bude v pozici ředitele věnovat rozvoji korporátní části Wholesale Banking Czech Republic.

heemstra

 


Autoři:

Podobné články