At least according to this stature by the river front

Změny v přestavenstvu UniCredit Bank

16. 6. 2016, 14.13 - rubrika Manažerská mobilita

Představenstvo UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia má od června nového člena představenstva, stal se jím ředitel divize retailového a privátního bankovnictví Giovanni Guidi.

Giovanni Guidi zahájil svoji kariéru ve skupině UniCredit v roce 1975 jako zaměstnanec retailové sítě Credito Italiano. Postupně se vypracoval až na nejvyšší manažerské pozice. Byl zodpovědný za rozvoj retailového a SME segmentu i řízení procesů úvěrových a tržních rizik.

Mezinárodní kariéru odstartoval Giovanni Guidi v roce 2002 v divizi Nová Evropa skupiny UniCredit, kde do jeho působnosti patřil rozvoj segmentu retailu a malých a středních podniků. Od roku 2005 se podílel na reorganizaci skupiny UniCredit a působil jako regionální manažer v několika zemích střední a východní Evropy od Polska přes Chorvatsko až po Turecko.

V roce 2008 zastával funkci ředitele oddělení pro řízení retailových rizik ve společnosti Ukrosotsbank, tehdejší ukrajinské pobočky skupiny UniCredit. V UniCredit Bank Czech Republic působí od roku 2010 jako ředitel odboru pro spotřebitelské financování. V roce 2012 byl jmenován ředitelem divize retailového bankovnictví a krátce potom také členem výkonného výboru.

UCB Giovanni Guidi


Autoři:

Podobné články